Skip to content

درباره ما

سلامت و زیبایی دندان‌های شما هدف ماست

مرکز ایمپلنت ارومیه از سال ۱۳۹۴ در شهر ارومیه آغاز به فعالیت نموده است. این مجموعه با مدیریت دکتر رامین علی پاشایی با تحصیلات دکتری دندانپزشکی و مسترشیپ ایمپلنت دندان است. فعالیت مرکز ایمپلنت ارومیه در زمینه دندانپزشکی دیجیتال و ایمپلنت دندان بالاخص ایمپلنت پیچیده یا کمپلکس می‌باشد. 

مرکز ایمپلنت ارومیه با استفاده از فناوری دندانپزشکی دیجیتال (CAD – CAM) تمامی خدمات دندانپزشکی را به شیوه‌ای نوین به مراجعین عزیز عرضه می‌کند. در این روش ابتدا با اسکنر داخل دهانی از دهان و دندان‌ها با دقت بسیار بالا در حد میکرون تصاویر سه بعدی گرفته می‌شود. 

با روش دندانپزشکی دیجیتال امکان ساخت انواع ونیر سرامیکی، روکش، پروتزهای دندانی و اوردنچر با استفاده از فناوری دیجیتال و ساخت سه بعدی در مرکز ایمپلنت ارومیه وجود دارد. 

ایمپلنت دندان بهتر است یا روکش

ایمپلنت دو مرحله‌ای

در این نوع ایمپلنت ابتدا پیوند استخوان صورت می‌گیرد و پس از گذشت مدت زمان دو تا شش ماه مراحل بعدی کاشت ایمپلنت دندانی صورت می‌گیرد.

دندانپزشکی دیجیتال

دندانپزشکی دیجیتال یکی از نمونه‌های نفوذ تکنولوژی در علم پزشکی است. منظور از Digital Dentistry کاربرد فناوری‌های نوین دیجیتال در درمان دندانپزشکی در جهت تسریع روند درمان است.

تکنولوژی کد کم (CAD - CAM)

فناوری CAD - CAM در دندانپزشکی دیجیتال جز پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها است که به کمک آن فرایند ساخت ریستوریشن‌های (Restoration) دندانی بسیار آسان‌تر می‌شود.