Skip to content

ایمپلنت فوری در ارومیه

ایمپلنت یک روزه

ایمپلنت فوری در ارومیه

در این مقاله قصد داریم تا در مورد ایمپلنت فوری در ارومیه صحبت کنیم. این روش به اصطلاح ایمپلنت یک روزه در ارومیه نیز نامیده می‌شود و یکی از روش‌های بسیار رایج ایمپلنت می‌باشد. البته لازم به ذکر است ایمپلنت فوری تحت شرایط خاصی و نه برای هر نوع بیمار انجام می‌گیرد؛ گفتنی است ایمپلنت فوری در ارومیه بنا به دلایلی که در ادامه آورده می‌شود نسبت به ایمپلنت سنتی یا معمولی هزینه بالاتری دارد.

ایمپلنت فوری در ارومیه

ایمپلنت فوری بدون بخیه و یک روزه IMMIDIATE

در روش های معمول بعد از کشیدن ریشه ، چند ماه زمان داده میشد و بعد جای آن ایمپلنت کاشته میشد و مدت زیادی جای دندان خالی می ماند ولی با تکنیک های جدید (fresh socket implantation) همزمان با خارج کردن ریشه دندان ایمپلنت کاشته میشود.

در این روش ، در یک جلسه همزمان با خارج کردن دندان ایمپلنت کاشته میشود و در همان جلسه تاج دندان(روکش) روی ایمپلنت کاشت شده قرار می‌گیرد. این باعث می‌شود زیبایی دندان ها حفظ گردد و فرد بتواند در محافل اجتماعی بدون هیچ مشکلی ظاهر شود.

کاشت ایمپلنت در ۱۰ دقیقه:

کاشت ایمپلنت با این تکنیک بدون هیچ برش و بدون بخیه انجام میشود و کمتر از ۱۰دقیقه زمان میبرد و بیمار حین درمان هیچ گونه درد و استرسی نخواهد داشت همچنین دردی که بعد از برطرف شدن بیحسی و تا ۲روز وجود دارد بسیار ملایم بوده و با مسکن های خفیف قابل کنترل میباشد.

برای لثه های بسته شده اگر بخواهیم از این تکنیک استفاده کنیم که برش با تیغ و بخیه نیاز نباشد از پانچ استفاده کرده و ایمپلنت در ناحیه کاشته میشود.

ایمپلنت دندان

تفاوت ایمپلنت فوری و سنتی در ارومیه

مهمترین تفاوت ایمپلنت فوری با ایمپلنت به روش معمول این است که زمان زیادی برای تکمیل فرایند کاشت ایمپلنت، توسط بیمار سپری نمی‌شود. زیرا به صورت فوری اقدام به کاشت ایمپلنت دندان گرفته می‌شود. تفاوت دیگر ایمپلنت فوری در ارومیه با ایمپلنت سنتی قیمت آن می‌باشد که کمی هزینه بالاتری دارد و به عنوان آخرین نکته گفتنی است که ایمپلنت فوری نسبت به ایمپلنت سنتی احتمال شکستگی آن بیشتر است؛ بهتر است در این مورد قبل از انجام جراحی با دندانپزشک خود حتما مشورت نمایید.

در روش ایمپلنت فوری در ارومیه بلافاصله روکش یا تاج دندان ایمپلنت اتصال داده می‌شود. اما در روش سنتی لازم است تا ایمپلنت کاملا در داخل استخوان فک قرار گیرد و بعد از آن بافت لثه روی آن بخیه زده شده و نگهدارنده متصل شود. بعد از این مراحل به منظور تکمیل دوره بهبود، استخوان با سطح ایمپلنت جوش می‌خورد؛ بعد از این مرحله نیز ایمپلنت متصل شده و روکش دندان روی آن کار می‌شود تا مراحل ایمپلنت تکمیل شود.

هزینه ایمپلنت فوری در ارومیه چقدر است؟

ایمپلنت فوری در مرکز ایمپلنت ارومیه بسته به نوع دندان و در نظر گرفتن شرایط دیگر متغیر می‌باشد. لطفا با شماره تلفن‌های 044332245473 – 09145750828 جهت دریافت راهنمایی مشاوره تماس حاصل نمایید.

به طور کلی در صورت نگهداری درست و رعایت بهداشت دهان و دندان عمر ایمپلنت بیش از 20 سال می‌باشد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که احتمال شکستگی در ایمپلنت فوری نسبت به ایمپلنت سنتی کمی بیشتر است.

هنوز نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید.


ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه
از ساعت ۹صبح تا ۸عصر